Як відомо, двох ковельчан покарали за побиття та пограбування іншого мешканця міста. Через те, що той відмовився купувати пиво одному з них, маючи на це гроші, а перед іншим завинив, бо штовхнув його дівчину.

Читайте також: Побили та зв’язали: злочинці увірвались до будинку волинянки

Про це стало відомо із вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 3 липня.

Як відомо, інцидент стався взимку 2017 року.

11 грудня ковельчанин відпочивав у нічному клубі «Кіно», де посварився із товаришем через те, що той мав гроші і не хотів купувати йому пива. Чоловіки вийшли поговорити, відбулась невелика штовханина.

Таким чином перший хотів помститись. Однак після конфлікту на подвір’ї закладу він не заспокоївся та пішов услід за товаришем, який рухався у сторону магазину "Мажор". Там виникла бійка. До конфлікту долучилися й інші люди, один з яких також конфліктував із потерпілим цього вечора, розтрощив йому щелепу та врешті опинився на лаві підсудних.

Читайте також: У Луцьку розшукують свідків пограбування авто

Перший ковельчанин вирішив покарати товариша за жадібність і відібрати у нього гроші. Викрадені 7 тисяч гривень розділили між усіма учасниками бійки.

Через незначний проміжок часу він частину грошей повернув потерпілому та вибачився перед ним, а пізніше відвідував його в медичній установі та пропонував кошти на лікування.

Двоє обвинувачених визнали свою вину, відшкодували збитки та вибачились за скоєне. Додамо, що обидва були у ту ніч у нетверезому стані.

Суд визнав винним першого ковельчанина у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, а другого – у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 122 та ч. 2 ст. 186 КК України.

Тож їх засудили до чотирьох та чотирьох з половиною років позбавлення волі відповідно.

Обох засуджених звільнили від призначеного судом покарання з випробуванням, якщо вони протягом двох років не вчинять нового злочину і виконають покладені на них обов’язки, а саме: періодично з’являтися до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти цей орган про зміну місця проживання та роботи.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter