У Польщі троє осіб потрапили до лікарні з вогнепальними пораненнями. Вони громадяни України та Грузії. Вогонь по них відкрили місцеві правоохоронці внаслідок сутички.

Читайте також: Футболіст з Волині отримав громадянство Польщі

Як пише місцеве видання Dziennik Lodzki, в ніч на 23 лютого правоохоронці, які патрулювали місто Зґєж (Лодзьке воєводство), помітили групу людей, які розпивали алкоголь та агресивно поводилися.

Поліцейські вирішили перевірити їх документи. Однак у відповідь невідомі чоловіки почали поводитися ще більш агресивно, а в правоохоронців полетіло каміння та тротуарна плитка.

Після цього один з поліцейських здійснив попереджувальний постріл в повітря. Коли цього виявилося недостатньо, правоохоронці декілька раз вистрелити в сторону нападників. Троє з них отримали поранення ніг, і їх було госпіталізовано. Їх життю нічого не загрожує.

Також травму голови отримав один з поліцейських.

Як пише видання, загалом було затримано 13 осіб. Всі вони громадяни України та Грузії, які працювали у Польщі. Прокуратура перевіряє, чи легально вони перебували на території країни і мали необхідні дозволи на роботу.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter