20 квітня 2020 року внаслідок ворожих обстрілів на Донбасі загинув волинянин, військовослужбовець 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, лейтенант Андрій Шинкарук.

Читайте  також: На Донбасі снайпер підстрелив українського військового

Про обставини загибелі офіцера розповіли у пресслужбі бригади, – пише OBOZREVATEL

"Противник відкрив обстріл по наших позиціях поблизу Мар’їнки із протитанкового гранатомета. Андрій переміщався, перевіряв свої позиції, коли неподалік від нього впав снаряд. Осколками йому посікло праву сторону. Там множинні осколкові поранення. Їх дуже багато було, вони виявилися несумісні з життям. Андрій Шинкарук загинув на місці", – повідомила пресофіцер 28-ої ОМБр Аліна Демченко.

Ще двоє військовослужбовців під час того обстрілу отримали поранення.

Андрій Шинкарук народився 16 липня 1991 року у Любомлі Волинської області. На війні – з 2014 року, захищати Україну починав у складі 1-ої ОМПБ "Волинь".

Першу освіту Андрій Шинкарук, судячи з інформації у його профілі на Фейсбук, здобував у Національному транспортному університеті у Києві. Але згодом він вирішив будувати кар’єру військового. Улітку 2019 року Андрій Шинкарук закінчив Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного за спеціалізацією "Управління діями підрозділів механізованих військ".

Після випуску молодий офіцер служив у складі 28-ої ОМБр на посаді командира механізованого взводу – з червня 2019 року.

"Він вивчився на офіцера і прийшов до нас командиром взводу. Планував пов’язати своє життя з армією. Особовий склад, його підлеглі говорять, що Андрій був хорошим командиром, чув, розумів людей. Дуже тепло про нього відгукуються. Він користувався авторитетом серед військовослужбовців", – кажуть у бригаді.

Читайте також: На Великдень бойовики на Донбасі влаштували мінометний обстріл українських позицій

"Він був справжнім патріотом, професіоналом своєї справи, старанним курсантом, відповідальним та мужнім офіцером", – згадує про полеглого воїна начальник Національної академії сухопутних військ Павло Ткачук.

Полеглому воїнові було 28 років. Він не встиг створити сім’ю.

У бригаді обіцяють: про загиблого побратима не забудуть, а за його смерть – помстяться.

Поховають його у рідному місті – попередньо, 23 квітня. Поки тіло загиблого ще не передали на батьківщину.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook