Цьогоріч на Волині цукровими буряками засіяно  чимало гектарів землі, тому Гнідавський цукровий завод працює у посиленому режимі. Однак сезон цукроваріння йде до логічного завершення, головне завдання підприємства — його переробити, отримати цукор і розрахуватися з людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гнідавський цукровий завод йде на рекорд

Одним із перших  цукрових заводів, що залишились на Волині, заготівлю солодких коренів розпочав Гнідавський цукровий завод. Його керівник Ростислав Новосад каже, що сезон був напруженим, бо об’єми цукрових буряків великі, тому сезон буде продовжено доки не перероблять всю продукцію.

— Потужності заводу чималі, однак щороку ми модернізуємо виробницто і збільшуємо потужності. Нині, попри складну економічну ситуацію, площі, відведені для буряків, значні, тому, щоб їх вчасно зібрати і переробити, «солодкий» сезон розпочався раніше, а завершиться пізніше, — повідав пан Новосад.

Цукристість буряка цього року невелика, що не сприяє економічній політиці цукровиробників.

Ротислав Новосад наголошує, що розрахунок із селянами буде стабільним при тому, що вартість газу значно зросла, а отже, збільшилася витратна частина.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook