Двом посадовцям "Укрзалізниці" оголосили підозри через привласнення державного майна на суму понад 800 тисяч гривень.

Читайте також: Волинського аграрника Степана Москвича затримали співробітники НАБУ (Відео)

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва. 

Встановили, що начальник однієї з дільниць, змовившись зі своїм підлеглим, вносив у звітну документацію неправдиві відомості з метою подальшого заволодіння державним майном.

Так, в листопаді минулого року на виїзді з території ПЧ-3 (галузевої служби колії виробничого підрозділу "Київська дистанція колії" регіональної філії "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Українська залізниця") був зупинений сторонній вантажний автомобіль, в причепі якого знаходилися нові елементи верхньої будови колії без супровідних документів на їх походження на загальну суму понад 800 тис. грн.

В ході слідства виявлии, що вказані елементи були списані начальником дільниці як такі, що змонтовані в колію під час ремонту залізничного шляху на закріпленій за ним території.

За результатами розслідування начальнику дільниці інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 15; ч. 3, ч.5, ст.27; ч.5 ст. 191; ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України, а його підлеглому  ч. 3 ст. 15; ч. 5 ст. 191 КК України.

За вказані дії службовцям загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю  з конфіскацією майна.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook