На Волині трапився смертельний нещасний випадок. Інцидент трапився 4 січня на виробничій дільниці котельні ТОВ "ВОЛМА". Травми несумісні з життям отримав оператор котельні.

Читайте також: На Волині у лісі трагічно загинув чоловік

Основною організаційно причиною загибелі оператора котельні в Ковелі є порушення вимог інструкцій з охорони праці, а супутньою психофізіологічною – перебування чоловіка в стані алкогольного сп’яніння.

Про це розповів завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці у Волинській області Ярослав Головко, інформує прес-служба відомства.

Зі слів Ярослава Головка, члени комісії ознайомилися з технологічним процесом транспортування тирси від циклона до водогрійного котла, а також температурним графіком роботи котла в дану зміну. Отож, комісія дійшла висновку, що потерпілий міг заснути в приміщенні котельні та не заповнити бункери дозування тирси в водогрійний котел, оскільки згідно температурного графіку роботи котла, температура води всю зміну знижувалася. Аби швидше заповнити бункер, потерпілий взяв лопату для прибирання снігу та пішов у бункер відвантаження тирси і почав підгрібати тирсу до шнека. Оступившись, чоловік потрапив до шнекового транспортера.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook