Державна фіскальна служба проводить обшуки на спиртзаводах і арештовує сировину. Керівництво переконане, це може призвести до банкрутства.

Читайте також: "Укрспирт" погрожує зупинкою виробництва через величезні борги

Як блокування рахунків відзначилось на роботі Луцького МПД Державного підприємства "Укрспирт" йдеться у сюжеті ТРК "Аверс".

Керівництво і працівники Луцького МПД, яке підпорядковується державному підприємству "Укрспирт", б'ють на сполох. Уже майже тиждень рахунки підприємства заблоковано. Через заблоковані рахунки усе обладнання заводу простоює на вулиці. Єдиний прибуток, мовляв, від фірмового магазину. Працівники налаштовані рішуче – якщо Фіскальна служба не розблокує рахунків підприємства, то вони готові пікетувати представництво ДФС у столиці. Зараз виробництво на підприємстві скорочено. 

Голова первинної профспілкової організації працівників апарату управління ДП "Укрспирт" Олег Дмитерко у телефонній розмові розповів, що арешт рахунків згубно відображається як на діяльності державного підприємства по всій території України, так і на заробітній платі працівників. 

Читайте також: "Укрспирт" намагається підвищити ціну на сировину для легальних виробників на 20%

Нагадаємо, наприкінці травня Окружний Адміністративний суд Києва заарештував всі банківські рахунки ДП "Укрспирт", в рамках виконавчого провадження про стягнення з нього 187 мільйонів гривень, через неузгоджені податкові нарахування за 2012-2014 роки. Керівництво "Укрспирту" зазначає, що арешт рахунків спричинить банкрутство державного підприємства та втрату близько 10 мільярдів гривень акцизного податку на рік. Керівництво впевнене, що ці штрафні санкції спричинені через попередніх власників, які працювали тут до 2014 року. 

Детальніше дивіться в сюжеті:

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter