На лікування 15-річного Колі Войтовича з села Мокрець Турійського району збирають гроші.

Читайте також: До матері двох дітей повернулася страшна хвороба: у жінки діагностували рак

Зараз Коля проходить лікування у відділенні онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні. Юнаку поставили діагноз – лімфогранулематоз і збирають кошти на препарати хіміотерапії, підтримуючі препарати, обстеження МРТ.

Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду "Подих життя" у Фейсбук.

Як повідомляють на сторінці благодійного фонду "Подих життя" у Фейсбук, необхідно зібрати 43 тисячі гривень на препарати хіміотерапії, підтримуючі препарати, обстеження МРТ.

Підліток, який зараз перебуває вдома, на перерві після хіміотерапії, вже краще себе почуває: пройшла нудота, болі в суглобах.

Хлопець дуже переживає з приводу змін у зовнішності, які сталися через лікування, і відмовляється виходити з дому. Хлопець полисів через хіміотерапію, дуже поправився через прийом гормонів і з'явилася висипка на обличчі. Все це дуже пригнічує юнака.

"Можна сказати, що це все дрібниці і головне здоров'я, але всі ці зміни в зовнішньому вигляді дуже сильно пригнічують людей, які проходять лікування від онкології. Багато сил у них відбирає агресивне лікування, а коли вони бачать себе в дзеркалі – це ніяк не додає їм настрою і багатьох просто вганяє в депресію.

Ми дуже сподіваємося, що підтримка рідних і друзів, допоможе Колі пережити всі ці негативні моменти лікування. Поки хлопчик будинку, відпочиває і відновлюється, у нас є трохи часу, щоб акумулювати кошти для лікування нашого підопічного. Наступна хіміотерапія буде вже на початку серпня. У лікарні немає нічого безкоштовного, за всі препарати та ліки необхідно платити самостійно", – зазначають волонтери.

В місяць на лікування Колі йде близько 10 тисячі гривень, а ще потрібно буде оплатити два обстеження МРТ – це 3 тисячі гривень. Колі має бути ще чотири місяці такого лікування. І за умови, що не буде ніяких «сюрпризів», необхідно зібрати 43 тисячі гривень.

Читайте також: Медсестрі з Луцька потрібні кошти для термінової операції

Самі батьки не впораються, на лікування сина вони вже віддали всі гроші, що мали.

"Ми просимо від себе і від батьків хлопчика: будь ласка, допоможіть! Будь-якою сумою, перепис підтримайте хлопчика! Адже всі ми знаємо, що не буває маленькою допомоги!" – закликають волонтери небайдужих людей.

Усі охочі допомогти юнаку у боротьбі зі страшною хворобою можуть переказати гроші на банківську картку мами Колі: Приватбанк: 5168 7573 6302 8152 – Ковальчук Світлана Анатоліївна.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter