У Лиманському та Ананьївському районах Одеської області правоохоронці викрили два "реабілітаційні центри" з лікування наркозалежних людей.

Читайте також: Пастори-рабовласники примусово "лікували" десятки людей від наркозалежності

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Одеській області.

"Лікарську практику" організували місцеві жителі в орендованих приватних будинках. Клієнтів заманювали під приводом надання їм лікарської допомоги, насправді ж пропонували "духовне очищення та Божу ласку". Кожного, хто відмовлявся від послуг, тримали силоміць під наглядом охорони, не даючи можливості вийти за межі будівлі.

У Лиманському районі таких бранців було 15, в Ананьївському – 18. Наразі їх звільнено, деякі написали заяви щодо тримання в закладах проти їхньої волі.

Під час санкціонованих обшуків у приміщеннях центрів правоохоронці вилучили робочу документацію, комп’ютерну техніку та медичні препарати. Наразі проводиться експертиза на предмет їх фальсифікації та заборони до користування. Також було вилучено особисті речі та документи пацієнтів.

За фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 146 ("Незаконне позбавлення волі або викрадення людини") Кримінального кодексу України. Проводяться подальші заходи щодо встановлення та притягнення до відповідальності організаторів та співучасників цього злочину.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter