Прем’єр-міністра Росії Михайла Мішустіна, якого призначили на посаду після відставки уряду Медведєва, через незаконне відвідування анексованого Криму, внесли в "Чистилище" бази "Миротворець".

Читайте також: Держдума схвалила заміну Медведєву: хто став новим прем'єр-міністром Росії

Він у 2015 році їздив до окупованого півострова. Ця інформація опублікована на українському сайті "Миротворець", – пише ТСН.

Як повідомляється на сайті, новопризначений голова уряду РФ Мішустін є російським окупантом, який скоїв замах на суверенітет і територіальну цілісність України.

Оприлюднена інформація свідчить, що Мішустін свідомо порушував державний український кордон та їздив у тимчасово анексований Крим в 2015 році. У його досьє зазначили, що він 29 липня їздив до окупованої Ялти на тодішній посаді голови Федеральної податкової служби.

"29 липня глава ФПС Росії Михайло Мішустін відвідав податкову інспекцію в Ялті, після чого провів нараду з керівниками територіальних податкових органів Кримського федерального округу. Він заявив, що інтеграція податкових органів Республіки Крим в систему ФПС Росії відбулася успішно", – сказано на сайті.

Читайте також: Російський Уряд подав у відставку

Нагадаємо, 16 січня 2020 року Держдума проголосувала за призначення нового прем'єр-міністра РФ, а Путін в той же день призначив колишнього голову Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна на пост прем'єрміністра. Разом з цим Президент Росії ввів посаду заступника голови Ради Безпеки і призначив на цю посаду колишнього прем'єра Дмитра Медведєва. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook