Інтернет–супермаркет Rozetka і група компаній EVO планують об'єднатися, щоб спільно вибудувати екосистему для покупців і продавців і створити більше можливостей для українських підприємців на своїх платформах.

Читайте також: Україна наторгувала з Китаєм на $8 млрд

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник Rozetka.ua Владислав Чечоткін.

"В результаті планованої угоди Rozetka викупить частку Naspers в групі компаній EVO. Частка засновників EVO трансформується в частку в об'єднаній компанії. Всі існуючі проекти продовжать свою роботу, а операційне управління бізнесами залишиться незмінним", – написав він.

Зазначимо, що EVO – українська IT-компанія, яка створила провідні українські маркетплейси і онлайн-сервіси. Зокрема, Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Shafa.ua тощо.

За словами засновника, об'єднана компанія продовжить активно розвивати напрямок маркетплейсів, що дозволить малим і середнім українським підприємцям продавати товари через сайти об'єднаної компанії.

Надалі, завдяки логістиці Розетки, споживачі отримають більш оперативну доставку товарів від підприємців–продавців маркетплейсів.

"Напрямок Маркетплейс у Розетки розвивається найбільш динамічно. Уже зараз істотну частку продажів забезпечує "довгий хвіст" товарів, що доставляються третіми продавцями", – прокоментував плани засновник Rozetka.ua Владислав Чечоткін.

Читайте також: Україна поставляє незаконну деревину компаніям H&M та Ikea

"При цьому нам вдається забезпечити високий рівень сервісу для наших клієнтів. Ми віримо, що синергія логістичної інфраструктури, IT–інфраструктури та співпраці з десятками тисяч підприємців дозволить побудувати одну з найбільш корисних компаній в житті кожного українця", – додав він.

"Вже 10 років ми працюємо для того, щоб підприємці легко починали і розвивали свою справу в інтернеті, а покупці отримували кращі товари за найкращими цінами. Ми хочемо принести ще більше користі – побудувати повноцінну екосистему онлайн і офлайн сервісів навколо клієнта. Об'єднання бізнесів дозволить спільними зусиллями і ресурсами досягти цієї мети. У підсумку виграють і покупці, і підприємці ", – сказав співзасновник EVO Микола Палієнко.

Закриття угоди відбудеться після дозволу Антимонопольного комітету на концентрацію в Україні.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter