Олег Ляшко, якому 3 в минулому році вдалося виграти у лотерею, назвав мільйонні і мільярдні суми, виділені на ремонт доріг у регіонах у попередньому році, і продемонстрував результати ремонту – фото величезних ям на дорогах.

Читайте також: Ляшка потролили за маєток на Обухівщині

"Легко вішати лапшу, коли дивишся з вікна гелікоптера, розказувати, які у нас хороші дороги. З висоти пташиного польоту не видно, які дороги" , – сказав Ляшко.

"Подивіться, як відремонтували дороги. Там ціла сім'я може поселитися, на пікнік виїхати. Ще й корів туди засунути, в ту яму… Добратися від Запоріжжя до Маріуполя не менше 5 годин по тих колдобинах і колдо*обинах", – вигукував Ляшко.

Він висловив вимогу заборонити ямковий ремонт доріг, а тих, хто ремонтував неякісно, розстріляти.

"В оті ями закопувати тих, хто організовував ремонт доріг, починаючи від керівника ремонтної дільниці і до всіх, хто ремонтував ті дороги. Закопати і зверху асфальтом проїхати бетоноукладчиком. Так, як Гітлер робив, з безбілетниками боровся: вивели, розстріляли пару чоловік – по сьогоднішній день всі платять за білети", – сказав Ляшко.

За його словами, щоб були "нормальні дороги, має бути найжорсткіша відповідальність за ями, за розкрадання".

"Дороги немає – а маєтки, як гриби після дощу ростуть", – підсумував Ляшко. Нагадаємо, що сам Ляшко став фігурантом численних журналістських розслідувань, які довели його зв'язок з одіозним олігархом Ринатом Ахметовим.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter