Вражаючі речі трапляються в житті. Той, хто вкрав з колекції горілку впляшці вартістю мільйон триста тисяч доларів, спиртне випив, а дорогоцінну пляшку...


... а пляшку знайшли на будмайданчику в околицях Копенгагена. Її просто викинули за непотрібністю. Це доводить, що викрав колекційний екземпляр звичайний спраглий випити.

Про це повідомляє данське видання The Local, передає Еспресо.

Пляшку з-під горілки "Руссо-Балт", яку вважають найдорожчою в світі, знайшов перехожий і відніс до поліцейської дільниці.
Власник пляшки і бару, з якого її викрали, Брайан Інгберг вже прокоментував цю новину. Він дуже зрадів тому, що головну цінність його колекції все ж знайшли.

"На жаль, вона порожня. Хтось, хто працює на будівельному майданчику, знайшов її. В цій ситуації саме пляшка є цінністю, ми можемо заповнити її горілкою в Росії", - підкреслив Інгберг.

Висока вартість цієї пляшки пояснюється тим, що вона частково покрита трьома кілограмами золота і трьома кілограмами срібла.
Раніше повідомлялося, що в датському Копенгагені вкрали одну з найдорожчих в світі пляшок горілки вартістю 1,3 млн доларів або 1,1 млн євро, яку її власник привіз з Росії. Пляшка була виготовлена приватною компанією Dartz Motorz, яка базується в Латвії і спеціалізується на виробництві бронеавтомобілів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook