Президент Петро Порошенко провів закриту зустріч з блогерами. Про це пише Українська правда.

Читайте також: У Facebook з'явився чат-бот для алкоголіків

Серед 18 присутніх на зустрічі, яка відбулася 9 березня - радник президента, помічник глави МОУ Юрій Бірюков, Мирослав Олешко, Олександр Нойнєц ("Петр и Мазепа"), Ігор Бігдан, Віктор Трегубов, Ярослав Матюшин, Богдан Карпенко, Олексій Петров, Олена Монова, Юрій Гудименко, Мартін Брест, Масон Лемберг, Серж Марко, Пилип Духлій, Дана Ярова, Роман Донік, Денис П'ятигорець та Віктор Пузанов. Також про участь у зустрічі на своїй сторінці у FB повідомив Гарік Корогодський, однак згодом заявив, що його на зустрічі не було. 

Про підсумки зустрічі блогери пишуть на своїх сторінках та у пропрезидентських спільнотах у Facebook, як-то "#Я_Підтримую_Президента", зазначаючи, що організатором виступив Юрій Бірюков. 

Зокрема Бірюков заявив, що під час зустрічі, яка тривала 2 години, було "напрацьовано ідеї зі взаємодії, щодо виходу відоеблогів на ТБ, щодо підтримки ініціатив президента". 

"Такі зустрічі ще будуть, не часто, але раз на пару місяців точно", - додав Бірюков. 

Віктор Трегубов заявив, що під час зустрічі Порошенко повідомив, "що вірить у перемогу на наступних президентських", а також "пообіцяв, що буде весело" і скоро будуть "нові голосні затримання і посадки", а також що "журиться через недостатнє просування позитиву у медіа".

За його словами, Порошенко розповів, що передавав для армії снайперські та протиснайперські комплекси для ССО,  аптечки, ПВО та "ще низку позицій".  Загальна сума, за даними блогерів, - 9-значна. 

Учасники зустрічі з Порошенком діляться враженнями від розмови. 
CКРІНШОН З FB VICTOR TREGUBOV

"Обсудили нагальні питання та шлях до нашої спільної перемоги", - заявив у своєму блозі Олешко. 

Олексій Петров зазначив, що зустріч була "формально закритою - жодних засобів аудіо- чи відеозапису, жодного журналіста і фотографа". За його словами, на зустрічі була присутня і дружина президента Марина, а сам глава держави був одягнений неформально  - "джинси, світер, туфлі". 

"Основна тема, навколо якої крутилися майже усі питання - інформаційна війна, яку Кремль веде щодо України", - зазначив він. 

"Спробували домовитися виправити новостійний перекіс у медіа-просторі", - зазначив інший учасник зустрічі Ярослав Матюшин.

Як заявив Українській правді заввідділу департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко, ініціаторами зустрічі була не АП і формат зустрічі "без камер" учасники визначали самі. 

"Ми її не організовували, це була ініціатива блогерів. Порошенко погодився прийти на цю зустріч", - повідомив Горковенко. Він зазначив, що "частина учасників самі не хотіли публічності". 

"Усі піднімали досить гострі та критичні питання. Те що я бачив, хто про що питав, про те й написав", - додав він. 

Не підбирав слів, аби охарактеризувати цей "сейшн" скандально відомий блогер Анатолій Шарій.

"Ще зовсім недавно я не вірив, що Порошенко пролетить повз каси на прийдешніх виборах. Але він все робить для того, щоб стати посміховиськом навіть в очах того малограмотного стада, що ще схвально хрюкає, коли він підійшов до загончика.

Це фото з "закритої зустрічі з блогерами". Якщо твої блогери всі разом писатимуть, зніматимуть, лизатимуть і гладитимуть тебе по плечистому тухесу - це нічого не вирішить для тебе. Тому що їх дивиться, слухає, читає і вірить все той же стадо, що хрюкає, коли ти підходиш до загону з черговою мискою юшки.

При цьому навіть стадо, дивлячись на цих тупуватих, задньопривідних, недорікуватих, на всіх цих спітнілих дол**ів і інших чорноволів з команди твоїх вилизувачів починає підозрювати, що його розводять. Поки що дивиться, але захопленого хрюкання все менше.

Решта читають і дивляться інших блогерів. Яких ти ніколи не запросиш ні на закриту, ні на відкриту зустріч"

Зазначимо, це вже друга зустріч Порошенка із блогерами та журналістами у подібному форматі, попередня відбулася близько 2 років тому. На нинішню зустріч реагують у мережі, зазначаючи, що більшість присутніх на ній "блогерів" невідомі навіть журналістам, а "Банкова повторює те, що колись робив Кремль". 

Також журналісти зазначають, що список учасників узгоджують у президента. 

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter