Пояснювальну записку до проекту постанови нардепа Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра готували на комп’ютері нардепа від Опоблоку Олександра Долженкова.

Читайте також: Волинські "радикали" не розібрались чи підкорюватись Ляшку

Про це стало відомо із властивостей документу пояснювальної записки до постанови, передає ЦПК.

Подав постанову нардеп від Радикальної партії Ляшка – Ігор Мосійчук. 

 

Олександр Долженков – народний депутат від Опозиційного блоку, який, за даними журналістів, підконтрольний олігарху Ренату Ахметову і є його довіреною особою.

Більше того із олігархом Ахметовим пов’язують також і Радикальну партію Олега Ляшка.

Читайте також: Які повноваження залишились у Супрун після відсторонення від посади

Постанову зареєстрували 8 лютого 2019 року. Вона серед іншого пропонує визнати дії Уляни Супрун такими, що шкодять інтересам Українського народу та держави.

Нагадаємо, 5 лютого суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Сергій Каракашьян виніс ухвалу про забезпечення позову, якою заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України.

Суддя самовільно відсторонив Супрун від виконання обов’язків міністра ще до розгляду по суті позову народного депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука. Уже 15 лютого відбудеться перше засідання у справі, і суд вже зобов’язав Супрун подати всі матеріали, на підставі яких її призначили на посаду, а також пояснення щодо наявності у неї іншого громадянства.

Між іншим, про тісну "співпрацю" групи Рината Ахметова у парламенті робили розслідування журналісти з "Рух Чесно".  

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook