Скандально відомий луцький комсомолець Михайло Кононович, якого всі знають через його антиукраїнські провокації, відвідав концерт до 100-ліття ВЛКСМ і був нагороджений орденом з нагоди річниці.

Читайте також: Комуніст з Луцька готував провокації до 9 травня

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Награжден орденом 100-летия ВЛКСМ товарищами Дмитрием Новиковым и Юрием Афониным!" – повідомив Кононович.

Окрім концерту, на фоні якого Кононович зробив селфі, він похизувався фото на фоні Кремля.

Як розповідають російські ЗМІ, "першим солістом" на концерті в Москві був заступник голови Адміністрації Президента Сергій Кирієнко, який зачитав зі сцени вітання Володимира Путіна. Зірки радянської естради виконували пісні, а "безусловным лидером был нестареющий комсомолец Лев Лещенко, спевший гимн "Любовь, комсомол и весна".

Читайте також: Скандальний волинський комуніст у Києві закликав взяти владу силою. ВІДЕО

Нагадаємо, брати Михайло та Олександр Кононовичі до Революції гідності вели активну діяльність на Волині у лавах місцевої Компартії. У Луцьку вони відомі своєю відвертою антиукраїнською позицією, постійно проводять провокації та пропагують сепаратизм. У 2016-му Кононовичі намагалися оскаржити в суді рішення вченої ради СНУ імені Лесі Українки про відрахування їх з аспірантури (після того, як брати поширили відео, як вони в’їхали на непідконтрольну територію України з гуманітарною допомогою). Однак суд не поновив їх в аспірантурі. 

У травні 2018 року СБУ провела обшук у київській квартирі Михайла Кононовича, запідозривши його у підготовці до повалення державного ладу. Обшуки здійснювали у межах кримінальної справи за ст. 109 КК (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter