Українці не витримують сервісу "Укрзалізниці" в літню спеку і масово обурюються в мережі.

Читайте також: На Волині загорівся пасажирський поїзд

Про це пише Главред.

Наприклад, мешканка Сєвєродонецька Яна Притуляк розповіла, як в її вагоні не працював кондиціонер – хоча всередині було +40 градусів, а вікна не відкриваються. Йдеться про "ІнтерСіті" сполученням Київ-Херсон.

"Я вибирала поїзд номер 20 за його хвалений комфорт і зручність за часом (він нічний). Яке ж було моє здивування (і не тільки моє, всього 3 вагони) коли нам сказали, що кондиціонер включиться тільки на швидкості понад 60 км, ми їдемо вже півтори години, кондиціонер не реагує, і це в вагоні, в якому відсутні вікна (в вагоні +40)", – написала вона в Facebook.

А житель Києва Мар'ян Панько описав умови в купейному вагоні, квитки на який коштують 670 грн.

"Туалет не працює (обидва), кондиціонер не працює. У вагоні як в доменній печі!!! "Ще в двох вагонах схожа ситуація… Скільки і яке потрібно мати здоров’я, щоб після такої поїздки ще щось вирішувати в місті протягом дня !?" – обурився хлопець.

У коментарях люди пишуть: "Укрзалізниця як завжди думає про зручності своїх кабінетів, а не про людей, які працюють на них. Вони знають, що на місце одних прийдуть інші за копійчану зарплату. Можна користуватися людьми, а раптом з людиною щось трапиться – скажуть: особиста необережність"," Скарги на під**асів практично не діють"," Залишилося потерпіти трохи: відразу як Омелян запустить гіперлуп, то відразу і полагодять туалети з кондиціонерами!".

Не витримала недавно і радник голови Херсонської міськради Галина Ляшевська:

"Стан цих худобовозів не витримує ніякої критики. У той же час, коли корейці голову ламають над тим, яка температура унітазів, розмовляють, все-таки комфортніше відвідувачам, ми з прищіпкою на носі і, обмотавши антибактеріальними серветками, намагаємося справити нужду в рипучому, прогнилому, смердючому місці. Поки японці роблять свої електропоїзди до неба, ми ганчірками підв’язуємо двері – щоб не стукали. Мені осточортіло, що мене в цій країні вважають бидлом, пропонуючи на продаж ось такі умови поїздок", – розповіла вона про умови поїздки в поїзді УЗ.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook