У жовтні 2018 року українці відпочиватимуть більше. Уряд затвердив календар вихідних та святкових днів.

Читайте також: Осінь наступає: на заході України – різке похолодання з дощами

Перший святковий уїк-енд в українців буде з суботи 13 жовтня і по понеділок 15 жовтня. Додатковий вихідний з'явився у зв'язку з святкуванням "молодого" державного свята Дня захисника України.

14 жовтня християнство відзначає також велике церковне свято – Покров Пресвятої Богородиці, а також День захисника України, який традиційно є вихідним. У 2018 році 14 жовтня припадає на неділю, а значить, вихідний день переноситься на понеділок 15 жовтня.

7 жовтня 2018 року всі українські педагоги будуть відзначати День вчителя. В Україні вшановують вчителів щорічно у першу неділю жовтня ось уже кілька десятків років поспіль.

У той же час 5 жовтня, починаючи з 1966 року, у всьому світі святкують World Teachers' Day (Міжнародний день вчителя). Це означає, що святковий період у вітчизняних педагогів триватиме з п'ятниці по неділю, хоча додаткових державних вихідних не передбачено.

Читайте також: У яких країнах Європи відпочивають більше, ніж в Україні

Хеллоуїн – святкують у всіх англомовних країнах 31 жовтня напередодні Дня всіх святих. В кінці минулого століття традиція святкування Хеллоуїна виникла і в інших країнах, в тому числі і в Україні. Хеллоуїн в 2018 випадає на будній день – середа. Він в Україні неє вихідним.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter