Вчора, в Росії відбувся матч між збірними Росії та Хорватії. Перемогу у чвертьфіналі мундіалю отримала Хорватія, а Росія після поразки вилетіла з Чемпіонату світу з футболу.

Після переможного матчу гравці збірної Хорватії Оген Вікоєвіч та Домагой Віда записала коротеньке відео, яке адресоване усім українцям, − про це повідомив сайт prefiksblog.co.ua

Російські футболісти відкрили рахунок на 31-й хвилині матчу, відзначився Денис Черишев. Однак уже через вісім хвилин хорвати змогли відігратися, забитим м’ячем відзначився Андрій Крамаріч.

В овертаймі збірні забили ще по одному м’ячу − 2:2. Відзначився Домагой Віда за збірну Хорватії та Маріо Фернандес за збірну РФ.

Доля матчу вирішилась у серії післяматчевих пенальті − Росія програла Хорватії з рахунком 3:4.

Відтак, Хорватія пройшла до півфіналу російського чемпіонату, де зіграє з командою Англії.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter