Під Ужгородом спалили 16,5 тисячі конфіскованих пачок сигарет, що розлютило користувачів соцмереж.

Читайте також: Боротьба з контрабандою принесла в казну додаткові 79 мільярдів гривень

Відео з місця подій було опубліковано телеканом Sirius на одному з каналів в YouTube.

Відзначається, що більше десятка зловмисників намагалися провести сигарет на понад 300 тисяч гривень через кордон. Арештоване майно з січня зберігалося на складах ДФС, після чого було спалено під наглядом спеціальної комісії.

Варто зауважити, що таке рішення чиновників розлютило соцмережі. Так, на думку багатьох, було б краще відправити сигарети для військових на Донбас.

Читайте також: Українці завадили вивезти до Польщі "сонячне каміння"

"Де дивляться екологи на це забруднення повітря, краще ті тютюнові вироби ви передали в ООС або жебракам бездомним. Ви дивитеся на Росію як вони українські сири спалюють, і повторюєте за ними", "Відправили б пацанам на передову... їм куриво потрібно!", "За документами на 300 тис грн знищено, а реально ніхто ті пачки не рахує. Спалено на 50 тис, 250 тис грн − в реалізацію", "А чим ми кращі ватників? У нас на Донбасі нема кому курити? Або вже забули, як по копійці збирали на блок сигарет нашим воякам?!", "Це плювок кожному волонтеру або тому, хто збирав солдатів на фронт. Дивовижний долбо**бизм національного масштабу", − написали користувачі в мережі.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter