Волинський спортсмен Михайло Малкуш на Кубку України з жиму лежачи в Коломиї встановив новий рекорд України серед юніорів. Волинянин у ваговій категорії до 59 кг впорався з вагою 190 кг, що на 2,5 кг перевищує рекорд Європи, який належить йому ж.

Про це у Фейсбук повідомив тренер спортсмена Олег Хомяк.

Загалом за найвищі нагороди боролися четверо представників команди "Volyn Strength".

Так, Ірина Воробйова у ваговій категорії до 72 кг показала свій кращий результат - 147,5 кг. Спортсменка стала володаркою Кубку України у своїй категорії та абсолютною чемпіонкою серед жінок.

Софія Бабіляс посіла третю сходинку п‘єдесталу у ваговій категорії до 63 кг з результатом 80 кг.

Приходько Оксана, яка виступала поза конкурсом, в категорії до 52 кг показала 125кг у другій спробі, а в третій витиснула 132,5кг, результат який перевищує на 2,5 кг рекорд України, що належить їй же. Проте через технічні помилки спроба не була зарахована.

У командному заліку серед жінок команда Волинської області посіла третю сходинку.

Зауважимо, що Михайло МалкушІрина Воробйова та Оксана Приходько пройшли відбір на чемпіонати світу та Європи 2019 року.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter