Прокурорів у справі Зайцевої має перевірити кваліфікаційно-дисциплінарна комісія, у зв’язку зі скаргою, яку на них написала представниця потерпілих Лариса Матвєєва.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: Дронов може отримати більший термін, ніж Зайцева

Про це у Фейсбук написала журналістка Тетяна Доцяк.

"Ще під час слідства експертам харківського обласного бюро судово-медичних експертиз з невідомих причин не були передані документи, що можуть свідчити про наркотичний стан Зайцевої. Це лабораторне дослідження сечі, яке виявило опіати, токсикологічне дослідження, яке показало які саме знайдені опіати (кодеїн та фенобарбітал) та огляд наркологом Федірко, яка зафіксувала звужені зіниці, хитку ходу та невиконану позу Ромберга. Все це в купі має вивчатися експертами аби врешті зробити висновок", – йдеться у дописі.

Однак, за її словами, експерти ж написали, що не можуть дати відповідь на питання про наркотики, бо не мають документів.

Читайте також: "Дадуть однаковий термін": ключові моменти у справі кривавої ДТП за участю Зайцевої та Дронова

Прокуратура бачила недороблену експертизу, ґрунтувала на ній обвинувачення, але не повернули назад на допрацювання.

Це може бути непрофесійність, а може заангажованість. Це й має перевірити комісія.

Минулого тижня суддя призначив таки експертизу - її вимагав адвокат Дронова, фахівцям мали врешті передати всі документи, результат цієї експертизи суд має зачитати сьогодні 11 грудня о 14-00, – пише журналістка.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter