Відомий український журналіст Тарас Середич розповів про схему підкупу виборців Петром Порошенком та його політичною партією БПП.

Читайте також: Лучан активно агітували голосувати за Порошенка під час його візиту на Волинь (фото)

Схемою чоловік поділився на своїй сторінці у Фейсбук:

"Публікую ексклюзивну інформацію із агітаційного штабу Петра Порошенка.

Уже з 20-го січня по всій Україні запрацюють тисячі агітаційних палаток, де українцям будуть "втюхувати" який же у нас хороший президент та поливатимуть брудом його конкурентів. Агітатори будуть проводити "липове" анкетування на тему ініціативи Порошенка щодо вступу ЄС та НАТО. Чому липове? Тому що якщо ви проголосуєте "за" – отримаєте від Петра Олексійовича якийсь сувенірчик. Може торт. Ось пряма цитата із його штабу :

"Розписується і ви їй даєте там сувенірчик. В нас будуть сувенірчики…"

Відтак для агітації Порошенко не шкодує жодних грошей. У Києві, наприклад, по дві його палатки будуть стояти біля кожної станції метро. Одна палатка в день обійдеться йому 1200 грн (зарплата двом людям по 600грн за 8 год роботи). Дві палатки – 2400 грн. Це лише на одну станцію. Станцій метро у Києві – 52. Множимо 2400*52=124 800 грн, тобто ПОНАД 4 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ У ДЕНЬ, і це лише в Києві.

Наскільки мені відомо, за соціологію та політтехнологів у Порошенка відповідає депутат БПП Ігор Гринів. Тож хочу одразу запитати: А можна було якусь оригінальнішу тему анкетування придумати?

Читайте також: Цілували руки: у Волинському соборі славили не Бога, а Порошенка (відео)

Читайте, думайте і робіть висновки, чому Порошенко і його команда не шкодує нічого, аби тільки залишитись при владі. Хоча тут нічого й пояснювати не треба – щоб красти наші гроші", – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що журналіст Олександр Дубінський розповів про схему підкупу виборців, яку активно "просуває" в державі діючий президент Петро Порошенко та його команда.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter