Син Василя Мисника, який потрапив під колеса президентського кортежу, розповів про дзвінки з Адміністрації Петра Порошенка, - передає European Ukraine.

Читайте також: Автомобіль з кортежа Порошенка збив людину у Києві (Відео)

Чоловікові регулярно телефонують з Банкової і пропонують допомогу. "Ну як допомагають? Принамні висловлюють готовність допомогти… Хоча поки ніяка допомога не потрібна. Ліки коштують до 100 грн. Не будеш же з таким звертатися. Не відомо, чи оплатять операцію, але обіцяли допомогти", – зазначив він.

Мисник додав, що у батька посттравматичні явища і множинні переломи ноги. "Переламали всі кістки, що формують коліно. Він у свідомості, розмовляє з близькими. Лікарі кажуть, що через тиждень-півтора посттравматичні явища повинні пройти, і ми готуємося потім до операції на нозі", – розповів син.

Нагадаємо, раніше писали про те, що 6 березня в Києві на перетині вулиць Шовковична та Інститутська сталася аварія: президентський кортеж збив пенсіонера. За фактом дорожньо-транспортної пригоди правоохоронці порушили кримінальну справу. Потерпілий пенсіонер зробив заяву, визнавши, що аварія сталася з його вини, оскільки він порушив правила дорожнього руху.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter