Таємні зв'язки виникають між людьми в силу різних обставин, причиною яких не завжди є зрада. Вони з'являються не тільки на тлі сімейних стосунків, але й коли роман може бути не зрозумілий для суспільства, йому позаздрять, висміють або заборонять.

Читайте також: Учені дізналися, чому жінки стогнуть під час сексу

Звісно, секретна любов створює певні труднощі, однак вони ніщо в порівнянні з адреналіном, який розбурхує кров і змушує все більше і більше хотіти нову дозу "таємного" щастя. Чому любов, яку чоловіки і жінки змушені приховувати, така приваблива, а таємні романи скріплюють стосунки міцніше, ніж штамп в паспорті, пише Gazeta.ua.

Чарівність секретності

Таємні стосунки хоч раз переживав кожен у своєму житті. У когось траплявся службовий роман з начальником, у когось зав'язалися романтичні стосунки з одруженим сусідом, хтось приховував заборонену любов від батьків, а хтось − від чоловіка. Таємні зв'язки завжди були пікантною сторінкою в світовій історії і, звісно, без них сучасне життя було прісним. Ось тому люди готові йти на ризик, зашифровувати побачення, ховати паролі і доступ до особистих контактів і впиватися своїми почуттями потайки, щоб таємне не стало явним. Але любовні труднощі лише додають цінності до того, що дісталося із зусиллям, ризиком, хитрістю і кмітливістю.

Три причини таємної пристрасті

Причина 1. Азартна гра

Пристрасть до секретів і загадок прищеплюється мало не з дитинства. Ігри в розвідників і шпигунів, таємничі пригоди кіногероїв і детективні розслідування в книжкових романах − грунт, на якій виросло не одне покоління. Однак закінчилося дитинство, а разом з ним і захоплюючі шпигунські ігри. Щоб якось компенсувати їх нестачу, люди прагнуть наповнити своє життя таємницею романтики через заборонену любов. Неоднозначні натяки, млосні погляди, зашифровані повідомлення та побачення крадькома перетворюють відносини на квест−гру, де, чим заплутаніше і секретніше, тим цікавіше. Звідси і пристрасть закоханих до сексуальних експериментів з ризиком викриття. До того ж, один на двох секрет зближує, робить спільниками і зміцнює відносини "злочинців".

Читайте також: Українців попередили про спалах алергії

Причина 2. Новизна і свіжість стосунків

"Крадена" любов продовжує пристрасть. У таких стосунках люди не відчувають повного насичення один одним, оскільки в силу обставин у них все обмежено − і час, і любов, і секс. Наукові дослідження показують, що в "узаконених" відносинах сексуальне задоволення досягає свого максимуму протягом першого року, далі воно знижується і переходить в тиху любов, дружбу, партнерство, або ж взагалі низький градус пристрасті стає причиною завершення роману або шлюбу. У той час як таємні зв'язки незрівнянно довше тримають пристрасть на піку, привносячи у відносини непередбачуваність і новизну.

Причина 3. Ілюзія свободи

Закохані, стосунки яких не підлягають розголосу або не скріплені штампом в паспорті, свідомо чи підсвідомо вважають себе вільними. Вони люблять один одного, але можуть дозволити собі поодинці більше, ніж офіційна пара, яка залежна від засудження і осуду оточуючих. Деяких людей почуття свободи окрилює і залишає право вибору, якого вже немає в сімейних відносинах. Звісно, якщо людина закохана, то це не заважає їй бути вірною і мріяти про офіційний статус. Тим більше, як стверджує статистика, з таємного кохання шлюби виходять міцними і довговічними. Однак трапляється й так, що засекречені відносини стають зручним виправданням для волелюбних особ, або ж для тих, хто соромиться такого партнерства або не має серйозних намірів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook