Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко звинуватила уряд у намаганні скористатися передвиборчим безладом і вкрасти газотранспортну систему України.

Читайте також: Порошенко і Гройсман – аутсайдери: кого українці хочуть бачити прем'єр-міністром за Зеленського

Під час прямого ефіру програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, вона звернулася до присутнього прем'єра із закликом "припинити брехати людям".

За словами Тимошенко, чинний уряд не виконує своїх прямих обов'язків, натомість намагається провести за спиною суспільства сумнівні оборудки з національною власністю. Найбільш кричущим прикладом вона назвала доведення до штучного банкрутства "Укртрансгазу" з подальшою передачею газотранспортної системи сумнівним приватним особам.

"Вони штучно банкрутують ГТС, хоч це абсолютно дохідна рентабельна система. Чинний уряд, який залишився у спадок від уже колишнього президента, веде нищівну для України політику. І якщо ми зараз їх не зупинимо, то вони і надалі знущатимуться з людей та бізнесу", — наголосила Тимошенко.

Політик розкритикувала "позитивні результати роботи" уряду. "Вони тільки на вибори вдягнули нові обличчя. А насправді це та сама п'ятирічна корумпована аморальна влада, яка намагається показати якісь позитивні результати роботи. Позитивні результати – це півкраїни за кордоном, бідність така, що люди не мають за що лікуватися, нормально їсти та навчатися", – зауважила голова партії.

Лідер "Батьківщини" також висміяла спроби урядовців відмежуватися від Петра Порошенка і оголосити себе "новими обличчями". Дивлячись просто на Гройсмана, вона під оплески глядачів іронічно запитала: "А що це обличчя робило п'ять років у владі – спочатку на посаді спікера, а потім на посаді прем'єра?". Додавши, що деякі політичні діячі "про нові обличчя починають говорити, коли своє власне обличчя зберегти не вдалося".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook