Кожне суспільство створює свої власні правила і ідеали. В останні роки, ми схоже звикли до популярної думки, що чоловіки люблять високих блондинок з блискучою посмішкою Голлівуду і досконалим манікюром. Але чи дійсно це так?


Через цю віру багато молодих дівчат піддаються тортурам різними дієтами, які іноді призводять до тяжких захворювань, таким як булімія і анорексія. Всі ці жіночі страждання намагаються отримати максимальну користь з сьогоднішнього ідеалу краси. Але ці жертви часто абсолютно не потрібні. Якби чоловіки покладалися на вигадані норми краси, люди б зникли. Адже ідеальних манекенів буде недостатньо для всіх чоловіків, чи не так?
Які жіночі риси найбільш привабливі для чоловіків? Звичайно, віра в те, що чоловіки закохуються очима, все ще залишається. Але це тільки верхівка айсберга. У списку вимог представників сильної статі до дамам також є багато інших якостей на додаток до ідеального образу. Звичайно, бажання всіх людей різні. Хтось чекає, що леді їх серця буде завжди ходити в сексуальній нижній білизні, хтось обожнює чарівні погляди, у кожного свої переваги.
Як би тривіально звучить, але багато чоловіків шукають в жінках хороший добрий характер, почуття гумору і аналогічні інтереси. Але хіба не цікаво, що чоловіки відкидають? Є різні типи жінок, яких чоловіки не терплять. Ось вони.
1. Головний начальник. Успішна, сильна і незалежна жінка завжди становить загрозу для чоловіків. Їм безумовно не подобаються дуже амбітні дами з бойовим потенціалом. Цей тип жінок часто позбавлений сентиментальності. Вони не усвідомлюючи цього, іноді перетворюють відносини зі своїм чоловіком в ділову угоду без всякої романтики.
2. Дурні задоволення. Цей тип жінок тільки дбає про те, що купувати і куди відправитися у відпустку. По інших, серйозних темах в житті, вони зазвичай не мають ніякої думки. Вони також вкладають мінімальну енергію в інші речі, крім покупок. Чоловікові дуже важко знайти щось в цій дівчині, щоб довго утримувати інтерес. Навіть якщо це довгонога блондинка.
3. Чоловікоподібні. Цей тип жінок поводиться в суспільстві чоловіків, як якщо б вони були у власній природної компанії. І разом з алкоголем, спортивними темами і цинічними жартами їх жіночність втрачається. Чоловіки не люблять, щоб їх подруги вели себе так. Також не люблять, коли жінки не доглядають за собою. Тому варто не забувати стежити за собою, навіть якщо у вас важкий період. Немає нічого складного, щоб добре одягатися, стежити за зачіскою, зробити матовий манікюр і не тільки.
4. Матеріальні вимоги. Такі жінки концентруються тільки на матеріальний статус чоловіка, і вони легко спокушаються дорогими подарунками, розмірковують тільки про дорогі покупки. Не кожен чоловік може впоратися з такою жінкою і, зокрема, підтримувати її рівень. Це робить їх поверхневими в очах чоловіків і не особливо цікавими для серйозних довгострокових відносин.
5. Одержимість. Цей тип жінки вкрай ревнивий і постійно влаштовує коханому різні випробування. Вона почала дуже серйозні відносини з людиною з самого початку, занадто емоційно залежна від нього і, в загальному, лякає його бажанням швидкого шлюбу. Розумні чоловіки біжать від таких жінок.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter