В інтернеті у вільному доступі викладена інформація про 257 тисяч користувачів Facebook, у 81 тисячі акаунтів доступні навіть приватні повідомлення.

Читайте також: Корисні поради, як зекономити під час покупок в інтернеті

Хакери, які стоять за витоком, стверджують, що всього у них є дані 120 млн осіб, проте підтверджена інформація лише по 257 тисячах, повідомляє BBC.

Найбільше від рук зловмисників постраждала Україна. Серед зламаних акаунтів нарахували 47 тисяч українських користувачів. Росію як країну проживання вказали 12 тисяч чоловік. Всього на сайті майже 200 країнових розділів, у вибірці є акаунти з Великобританії, США, Бразилії та ін.

Згідно оголошенням, ці профайли продаються по 10 центів.Як показало розслідування Facebook, зловмисники використовували шкідливі розширення для браузерів, щоб отримати дані користувачів.

Читайте також: "Гола, як мама?: донька Олі Полякової шокувала мережу зовнішнім виглядом (фото)

За інформацією BBC, сукупність ознак показує, що і до запуску порталу, і, можливо, до злому могли мати відношення люди, пов'язані з Росією.

Раніше повідомлялося, що хакерська атака на соціальну мережу, яку зафіксували 14 вересня 2018 року, зачепила акаунти близько 30 млн користувачів.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter