На Ковельщині почали скаржитися на проблеми з рештками тварин, після закриття Ковельської філії державного підприємства "Укрветсанзавод".

Читайте також: Ковельський "завод смерті" заборгував сотні тисяч гривень зарплати працівникам

Про це заявив начальник Ковельського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Микола Король, пише Район.Ковель.

Читайте також: Мер Ковеля знищує бізнес підприємця через помсту

"Після закриття ветсанзаводу виникли проблеми із захороненням відходів тваринного походження. У нашому районі найбільше переробляє ТОВ "Віра-1", яке їх заморожує і вивозить на Костопільську філію ДП "Укрветсанзавод". Десь порядку 80 тонн вже вивезли. І зараз таке питання настільки актуальне. Якщо по ветсанзаводу, то воно потребує великих фінансових витрат. А для відкриття скотомогильника потрібно розробляти проектну документацію, шукати місце", – сказав Микола Петрович.

За його словами, навіть коли у Ковелі ще працював ветсанзавод і були на території району скотомогильники, все одно не вистачало місця для захоронення трупів тварин.

На сьогоднішній день у Ковельському районі 18 господарств займаються вирощуванням та розведенням ВРХ м’ясного та молочного напрямків, 6 – вирощуванням свиней. Чисельність поголів’я худоби в реформованих господарствах на 1 липня 2018 року становила 9139 голів, із них в приватному секторі – 3399.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter