Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, що орендує приміщення на вулиці Ковельській, 8, звернулось до міської ради з проханням надати пільгу у платі за оренду. Податківці обгрунтовують своє звернення тим, що завдяки їхній роботі міський бюджет отримує значні кошти.

Читайте також: "Укртелеком" та двох підприємців змусили прибрати занедбану територію (Фото)

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань комунального майна та приватизації 26 березня, пише ІА Волинські Новини.

Депутати розглянули проект рішення про надання пільг за оренду приміщення на вулиці Ковельській, 8 Головному управлінню Державної фіскальної служби.

Як пояснила начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко, ГУ ДФС (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів) орендує перший-другий поверх будівлі на вулиці Ковельській, 8 та бокс для авто. У зв’язку з внесенням змін до положення про оренду, вони, як державний орган, тепер повинні сплачувати 3% від оціночної вартості приміщення. 390 гривень на місяць за бокс для автомобіля та 4,7 тисячі за приміщення 1-2 поверху будинку. Зараз ГУ ДФС звернулося з листом, у якому просить надати пільгу у платі за оренду. Податківці аргументують це тим, що головне управління обслуговує 1074 суб’єкти підприємницької діяльності та за 2018 рік перерахувало 51,255 мільйона гривень до бюджету міста як податок на роздрібний продаж підакцизних товарів та 12,603 мільйона як плату за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Читайте також: Як підставні особи стабільно виграють тендери на ремонт доріг в Підгайцівській сільраді

Отже, на термін дії договору оренди, до 31 грудня 2021 року просять надати їм пільгу у платі за оренду приміщень (у розмірі гривні на рік). Начальник відділу повідомила, що орендар сплачує за комунальні послуги та проблем з ним не виникало.

Члени комісії рекомендували підтримати проект рішення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook