У Луцьку в офісі благодійної організації влаштували місце для незаконного вживання наркотичних засобів неповнолітніми. У кінці січні там відбулися обшуки – вилучили майно, інформує ВолиньPost.

Читайте також: Амфетамін, "альфа", канабіс: на Волині у молодика знайшли майже 150 грам наркотиків (Фото)

Днями ж Луцький міськрайонний суд Волинської області задовольнив клопотання слідчого щодо накладення арешту на вилучене майно. Відповідну ухвалу опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що йдеться про кабінет благодійного фонду "Діти з майбутнім".

Досудове розслідування встановило, що двоє громадян, маючи на меті отримання незаконних прибутків, під виглядом благодійної організації із залученням потерпілих, орендували одну кімнату третього поверху, яка знаходиться в приміщенні на вулиці Ковельській,1 організували та утримують місце для незаконного вживання наркотичних засобів неповнолітніми особами.

Згодом в ході досудового розслідування встановлено, що за цією адресою функціонує вищезгадана благодійна організація.

Читайте також: У Луцьку затримали водія, який перевозив наркотики

У ході обшуків там вилучили документи фонду "Діти з майбутнім" (виписки, договори, квитанції, довіреності), техніку (ноутбуки, мобільні телефони), пристрій для куріння тощо.

Наразі на все це наклали арешт, оскільки є підстави вважати, що вилучені речі можуть бути предметом злочинного посягання та нести на собі його сліди та сліди злочинця. Тож все це може бути використане як доказ факту і обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter