У Луцьку в маршрутці №32 водій затиснув дверима жінку, яка тримала 2-річну дитину, та почав рух.

Читайте також: Волинь − серед регіонів, де найбільше здорожчав проїзд

Про це у Facebook-спільноті "Наш Луцьк" написала Ірина Лагановська.

"Їхали ми маршрутом 32 з проспекту Перемоги на Відродження (везла в садочок). Все було добре, до того поки прийшла пора сходити (зупинка Експрес Там-Там). 

Сина висадила з дверей першого, сама тільки збираючись виходити, як та с**у, закриває двері, прижавши мою руку, якою я тримала сина, і машинально потягнувши за собою як маршрутка рушила. Дякую людям, які почали кричати, щоб зупинився, бо не знаю, які наслідки були би далі... Водій, коли вже я вийшла просто мерщій поїхав, навіть не переконавшись чи все добре зі мною і з дитиною", – пише Ірина Лагановська.

Жінка зазначила, що перебувала у шоковому стані, тому не запам'ятала та не сфотографувала номер маршрутки. Також жінка розповіла, що на тій зупинці було багато людей. Випадок трапився близько 07:40 ранку.

Читайте також: У Луцьку запровадять електронний квиток у громадському транспорті

"Хотілось би це все донести до перевізника, а Ви "шановний водію", пам'ятайте: люди, не мішки з картоплею, і на моєму місці і місці моєї дитини, можуть опинитися і Ваші рідні, якщо їх везтиме така сволота як Ви. В погоні за тим, щоб обігнати інші маршрутки, воно не розуміє, що можуть постраждати люди", – зазначила обурена жінка.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter