До кінця року в Луцьку заплановано встановити нові дорожні знаки, а також облаштувати обмежувачі швидкості. Їх вартість оцінюють у 700 тисяч гривень.

Читайте також: На Волині "ВАЗ" переїхав пенсіонерку на велосипеді

Відповідний тендер через систему електронних закупівель Prozorro оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради, повідомляють Волинські новини. Пропозиції прийматимуть до 30 липня. Аукціон, своєю чергою, має розпочатися 31 липня.

Йдеться про встановлення 350 дорожніх знаків на одному стояку, 20 інформаційно-вказівних дорожніх знаків на двох односторонніх металевих стояках, навішування 250 щитків дорожніх знаків, заміну 250 дорожніх знаків на одному стояку та 330 односторонніх щитів дорожніх знаків на одному стояку. Окрім того, передбачено облаштування обмежувачів руху у вигляді гранітних куль і обмежувачів швидкості типу "лежачі поліцейські".

Водночас заплановано роботи з обслуговування наявних дорожніх знаків, що включає очищення їх від пилу та бруду, вирівнювання та фарбування.

Читайте також: Розтрощені бампери та побиті фари: у Луцьку зіткнулися два авто (фото)

Усі роботи з встановлення та обслуговування дорожніх знаків триватимуть до 31 грудня цього року.

Нагадаємо, що відповідно до програми розвитку дорожнього господарства міста Луцька на 2018–2020 роки, у 2019 році на встановлення та обслуговування дорожніх знаків планують витратити мільйон гривень, у 2020 році – 1,2 мільйона гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter