Львівські митники вилучили на українсько-польському кордоні понад 2,9 млн грн, які 40-річний чоловік намагався незаконно перевезти у рюкзаку через кордон.

Читайте також: У потязі, який їхав з Волині знайшли контрабанду на понад 1,5 млн

Як повідомила прес-служба Державної фіскальної служби у Львівській області, випадок стався у середу, 13 грудня у пункті пропуску "Рава-Руська – Гребенне".

Повідомляється, що кошти у рюкзаку перевозив 40-річний львів’янин, який повертався із Польщі.

"Під час огляду автомобіля виникла підозри про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу у спеціально обладнаному боксі. Там, у багажному відділі авто митники виявили 184 упаковок з парфумами. Пізніше в салоні автомобіля у рюкзаку виявили ще 84 тис. доларів та 20 тис. євро", – йдеться у повідомленні прес-служби ДФС.

Загалом сума вилучених коштів складає майже 3 млн грн. У ДФС зазначають, що це рекордна кількість валюти, яку коли-небудь вилучали львівські митники.

"Так, громадянин не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у випадку переміщення через митний кордон України. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. На цей час проводиться документування правопорушення", – повідомили у ДФС.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook