Рішенням Ковельської міської ради у місті створили комунальну установу "Ковельський інклюзивно-ресурсний центр", яка функціонуватиме на базі закладу загальної середньої освіти №8.

Читайте також: Третина українців підтримує створення помісної церкви

Про це інформує КовельPost.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський повідомив,що цей заклад обрали не випадково, адже тут є відповідна матеріально-технічна база. Педагоги школи мають значний досвід роботи з дітьми з особливими потребами. У новоствореній установі працюватиме семеро фахівців. Фінансування здійснюватиметься за рахунок субвенції державного бюджету. Для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру виділено 185,6 тис грн.

Як повідомили в управлінні освіти, у Ковелі проживає понад 230 дітей з обмеженими фізичними можливостями, які нині охоплені дошкільною освітою, відвідують загальноосвітні навчальні заклади міста або здобувають освіту у домашніх умовах, тобто перебувають на індивідуальному навчанні. Новостворений центр співпрацюватиме з іншими установами та громадськими організаціями, які діють в нашому місті та опікуються дітьми з особливими потребами.

Читайте також: Поліція починає працювати на кордоні – новий есперимент на митниці

До початку нового навчального року буде оголошено конкурс на посади директора закладу загальної середньої освіти №8 та комунальної установи "Ковельський інклюзивно-ресурсний центр".

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter