У селі на Волині прихожани не можуть поділити територію біля храму.

 Читайте також: У селі на Волині прихильники МП хочуть відсудити церкву, яка перейшла до ПЦУ (фото)

Після отримання Томосу про автокефалію, більшість громади прийняла рішення перейти до Православної Церкви України і перереєструвати Свято-Михайлівську церкву у селі Мирне, що у Горохівському районі. Адже раніше храм належав до УПЦ Московського патріархату, про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Зміну конфесії підтримали не всі прихожани, частина залишилась у минулій парафії. Як і настоятель храму Василь Гірник. Тож вони почали приходити на богослужіння у будівлю, що колись була церквою і розміщена на території храму. До слова, її визнали аварійною.

Люди впевнені – на території храму не повинно бути інших конфесій. Тому будівлю опечатали. Отця Василя на місці не було.

Прихожани, які підтримують священика Василя, розповідають – у цьому приміщенні був безлад. Вони там поприбирали, повісили ікони. Перша служба у старій будівлі відбулась десятого березня. Тепер кажуть, що проситимуть нове приміщення для богослужінь.

Свято-Михайлівській церкві призначили нового настоятеля. Ним став отець Євген Рудь. Також він служить у селі Сокиричі, Ківерцівського району. Суперечка між прихожанами храму поки так і не вирішена. Стару будівлю опломбували.

Читайте також: На Волині ще 9 громад офіційно перейшли до ПЦУ


Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook