Сервіс відеохостингу YouTube оголошуватиме попередження користувачам за перше порушення правил, пов’язане з відеоконтентом, без жодних додаткових покарань.

Читайте також: Відстій: що слухають українці на YouTube

Про це пише Укрінформ.

"Ми хочемо дати вам більше можливостей дізнатися про нашу політику, і тому, починаючи з 25 лютого, всі канали будуть отримувати попередження при першому порушенні правил. Додаткових покарань не буде, тільки буде видалений завантажений відеоконтент", – йдеться у блозі YouTube.

При цьому попередження вже не буде анулюване через 90 діб після оголошення.

Згідно з нововведенням, YouTube незабаром працюватиме за системою трьох страйків за порушення правил сервісу. Після першого страйку користувач не зможе упродовж тижня завантажувати відеоматеріали на каналі та вести прямі трансляції. Після другого страйку, упродовж 90 діб після отримання першого, користувач не зможе завантажувати відео вже два тижні. Після третього страйку, упродовж 90 діб після отримання другого, канал буде видалений.

Зазначається, що страйки анулюють, якщо упродовж 90 днів не буде зафіксовано додаткових порушень користувачем.

Раніше після першого страйку користувачі не могли ввести прямі трансляції упродовж 90 діб, а після другого – не могли два тижні завантажувати відеоматеріал.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook