У восьми країнах світу 15 січня розпочнуть роботу 10 українських візових центрів, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.

Читайте також: За 2017 рік українці оформили майже 4 мільйони закордонних паспортів

Про це у Фейсбук повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Зазначають, що візові центри відкриються в Анголі (м.Луанда), Єгипті (м.Каїр), Індії (м.Делі), Китаї (мм. Пекін, Гуанчжоу та Шанхай), Лівані (м.Бейрут), Марокко (м.Рабат), Нігерії (м.Абуджа), Тунісі (м.Туніс) та функціонуватимуть у тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України у цих державах.

Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту), повідомили у департаменті МЗС.

Читайте також: Кожен восьмий українець має біометричний закордонний паспорт

На центри покладається лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України, сказано в повідомленні.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook