У Фінляндії стартував чемпіонат Європи з футболу серед 19-річних, в якому бере участь і збірна України під керівництвом тренера Олександра Петракова.

У фіналі беруть участь лише 8 найсильніших збірних. У 1-й групі грають Португалія, Італія, Норвегія і господарі-фіни, про це повідомляє NEWSONE.

У нашій же групі склад ще більш вражаючий: Франція, Англія і Туреччина. Англійці - минулорічні чемпіони Євро U-19, а французи традиційно дуже сильні. Проте, все склалося − краще не придумаєш.

У першому таймі Україна відкрила рахунок зусиллями Георгія Цітаішвілі ( "Динамо" Київ) − 1: 0.

На 22-й хвилині француз Житан зрівняв рахунок − 1: 1, але в 2-му таймі французи залишилися в меншості через вилучення. Наша збірна йшла вперед, і домоглася успіху: на 86-й хвилині Сергій Булеца (також "Динамо") у швидкій контратаці забив переможний м'яч − 2: 1!

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter