Українці підтримали петицію проти пропаганди одностатевих стосунків, ЛГБТ та гей-парадів. Окрім того, громадяни виступили за популяризацію традиційних сімейних цінностей, інформує Новое время.

Читайте також: Лучани гостро відреагували на гей-скандал у "ПортCity"

Петицію підтримала необхідна кількість людей для того, щоб її розглянув президент України Петро Порошенко. В цілому свої підписи поставили 25 304 людини. Автором звернення є Віктор Тацюра.

Читайте також: Активістка Femen оголилась перед різдвяною месою Папи Римського у Ватикані (Фото)

Петиція включає в себе 3 основні пункти:

– Звернутися з посланням до народу України та посланням до Верховної Ради України, щодо підтримки, захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні;

– Розробити та видати указ Президента України про загальнодержавну стратегію захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні;

– З метою захисту і розвитку інституту сім’ї та підвищення моральності українського суспільства розробити та внести до Верховної Ради, як невідкладний, законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих маршів рівності, прайдів, гей-парадів, фестивалів квір-культури, тематичних матеріалів у засобах масової інформації.

"У 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Головна мета цієї ініціативи – впровадити словосполучення "ґендерна ідентичність" і "сексуальна орієнтація" у національне законодавство. Таким чином, була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації", – йдеться у тексті петиції.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter