Імпортери, в тому числі європейські, масово збувають на українському ринку фальсифікатну продукцію.

Читайте також: У Польщі з 1 березня припиняють торгівлю у вихідні

Про це повідомляє головне управління Госпродпотребслужби України.

"Найбільш помітна відсутність контролю в молочній галузі. Фальсифікується й вершкове масло, і молоко, і сметана. Продукти розбавляють пальмовою олією, в дитячому харчуванні знаходимо антибіотики", – розповів в ефірі "Радіо Вісті" Максим Гончар, голова правління громадської організації "Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра".

Зазначають, що серед української продукції фальсифікату виявили майже 50%, щороку його стає все більше.

"Україні ментально сприймають імпортне як якісне. А насправді перевірені нами польські сири на 100% виявились фальсифікатом. Вся продукція в різному відсотковому складі містила жири немолочного походження. Супровідної документації немає: ні паспорту якості, ні митної декларації, ні транспортної накладної. Все це контрабанда", – каже Гончар.

Читайте також: В Україні збільшилась кількість підроблених товарів

Єдина можливість перевірити підприємство з’являється, коли продукція зашкодила споживачу. Таку перевірку має погодити Мінекономіки, Мінагрополітики та центральна регуляторна служба. На практиці від скарги до фактичного візиту інспекторів на виробництво проходить 5 місяців.

Читайте також: ТОП-7 продуктів, які підробляють найчастіше

З квітня виробників продуктів харчування перевірятимуть без попередження. Таку можливість державні органи отримають з початком дії закону № 2042-VIII "Державний контроль, який здійснюється з метою перевірки відповідності законодавства про безпечність та якість харчових продуктів та кормів, здоров’я та благополуччя тварин".

Нині ж на перевірки бізнесу накладений мораторій. Як наслідок – українців годують фальсифікатом, і не тільки вітчизняні виробники.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook