Збройні сили України завершують антитерористичну операцію на Донбасі, а замість неї буде операція Об'єднаних сил.

Читайте також: Горе-батько на Волині вирішив нажитися на загиблому героєві АТО

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Віктор Муженко, передає УНІАН.

"Закон, який 20 лютого був підписаний президентом України, систематизує задіяння ЗСУ для виконання завдань тих, які вони виконували в АТО, і зміну формату основної операції. Буде завершена АТО, і ми перейдемо до операції Об’єднаних сил. Це передбачає чітку структуру системи управління, підпорядкованість визначених сил і засобів військовому керівництву, створення об’єднаного оперативного штабу як основного органу управління цією операцією на території Донецької і Луганської областей", – зазначив Муженко

Зміна формату дозволить систематизувати задіяння підрозділів української армії, підрозділів та сил інших складників сектору безпеки, "більш ефективно і в рамках правового поля застосовувати ЗСУ". Штаб Об’єднаних сил очолить "людина з бойовим досвідом". 

"У нас є відповідні кандидатури. Вони потребують певної процедури узгодження. І після цього в найкоротші терміни вони будуть надані президенту України для затвердження такої кандидатури. Це буде людина, яка має бойовий досвід і достатньо навичок, знань і практичного досвіду для того, щоб виконувати такі завдання", – сказав Муженко.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter