Перед судом постане група злочинців, які виготовляли фальсифіковану горілку під іменами відомих брендів. Організували промисел в одному з гаражів міста.

Читайте також: Хто споює і як влада "кришує" контрафактний алкоголь на Волині

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Волинської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох жителів міста Луцька, які займались незаконним виготовленням алкогольних напоїв.

Зокрема, вказані особи на початку вересня 2017 року, з метою виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв організували незаконну діяльність підпільного цеху в приміщенні гаражу, розташованого в малолюдному місці обласного центру. Крім того, останні вживали заходів конспірації щодо унеможливлення викриття правоохоронними органами незаконної продукції.

Разом з тим, таку протиправну діяльність організованої групи правоохоронцями було викрито, а в ході проведення санкціонованого обшуку у вищевказаному приміщені виявлено та вилучено пляшки фальсифікованої горілки під назвами торгових марок «Мороша» та «Первак», а також обладнання для виробництва алкогольних напоїв.

Зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter