У школі села Духче Рожищенського району реалізували відразу кілька масштабних проектів. У навчального закладу, який нещодавно перетнув 80-річний рубіж, накопичилася величезна кількість проблем.

Читайте також:На поточний ремонт луцьких шкіл та садочків виділили 2 мільйони гривень

Головними проблемами навчального закладу є: потреба заміни вікон на енергоощадні, ремонт покрівлі шкільного спортивного залу та пошиття спортивної форми для футболістів шкільної команди.

Відтак в навчальному заклад на умовах співфінансування із фондом Ігоря Палиці "Тільки разом" замінили 12 вікон на енергоощадні, дошки, парти та стільці. Крім того, в рамках цього ж проекту школа отримала проектор та великий екран. Віднині, переконані вчителі, уроки стануть цікавішими та насиченішими. За словами директора школи Зої Ладчук, уже зараз у школі готуються замінити ще 15 вікон за кошти обласної ради.

"Складніша ситуація склалася із ремонтом покрівлі шкільного спортивного залу, адже для того, аби розпочати відновлювальні роботи необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію. Ще у квітні ми звернулися до Рожищенської районної ради щодо виділення 40 тисяч гривень на її виготовлення," – розповіла Зоя Ладчук. 

Читайте також: У Луцьку допомагають дітям з малозабезпечених сімей зібратись до школи

У час, коли на ремонт даху школа все ще чекає, інший проект уже реалізований. Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" не залишив без уваги і проблеми юних спортсменів – для футболістів пошили нову спортивну форму, тож відтепер вони не лише гратимуть як справжня команда, що, безперечно, найголовніше, а й виглядатимуть відповідно. 

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter