Президент України Володимир Зеленський повертає демократію в Україну. Без височезних парканів та декількох рівнів безпеки. Ветеран АТО з Волині зустрівся із главою держави. Про що говорили і які відповіді отримав чоловік.

Читайте також: "Це жарт", – голова АП Богдан про петицію щодо відставки Зеленського

Волинський атовець Богдан Пташник зустрівся із Президентом України Володимиром Зеленським. Фото зі столиці чоловік опублікував на своїй сторінці у фейсбук. Телефоном розповів журналістам, що зустріч була ініційована після його відео-звернення, згодом із ним зв’язалися представники із Адміністрації президента.

Чоловік розповів, що приїхав до президента із конкретними питаннями, на які він отримав конкретні відповіді, тому зустріч тривала не довго, близько 10 хвилин.

Читайте також: Медведчук буде виключений командою Зеленського з переговорної групи із Росією щодо Донбасу

Перше питання стосувалося підтвердження позиції нового президента про скасування порошенківського закону про особливий статус ОРДЛО, де передбачена амністія сепаратистам, повна не підконтрольність Києву в кадрових питаннях, статус російської мови та інші моменти, які громадськість називала нічим іншим, як прямою капітуляцією України перед сепаратистами і Росією. Щодо цього позиція президента Зеленського була незмінною.

"Сказали нам, що коли в нас будуть якійсь способи закінчення конфлікту із Російською Федерацією та бойовиками, то виключно тільки на українських умовах. Це остаточно, навіть цей курс не обговорюється", – каже Богдан Пташник, ветеран АТО.

Друге питання стосувалося участі Віктора Медведчука в перемовинах у Мінському форматі. Президент зазначив, що його команда не бачить більше цієї людини учасником міжнародних перемовин.

"Вони кажуть одразу, що Медведчука не розглядають, тобто, ніяких розмов про особливий статус, ніякої мови не йде", – додає волинянин.

Отже підсумовуючи – мир можливий лише на українських умовах. Позиція президента в цьому досить жорстка. І про це свідчить той факт, що вже озвучені заяви про виключення з контактної групи одіозного Медведчука, який, нагадаємо, є кумом Володимира Путіна, був відкритим лобістом сепаратистсько-російських інтересів в перемовинах, та виступав за широку автономію територій, контрольованих проросійськими найманцями, власне, опираючись на закон Порошенка про особливий статус.

Також волинянин поділився емоціями щодо відкритості нової влади. Банкова відчинена, а заходи безпеки стандартні. Не порівняти із попередніми роками коли президентом був Петро Порошенко.

Детальніше у сюжеті ТРК "Аверс":

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook