ФК "Волинь" на виїзді зіграла внічию з "Інгульцем" (1:1) у матчі 10 туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Лучани вийшли вперед на 35-й хвилині завдяки влучному удару Дениса Кожанова з 11-метрової позначки.

Втім, втримати переможний рахунок підопічним Андрія Тлумака не вдалось. На 87-й хвилині господарі отримали шанс пробити пенальті і зрівняли рахунок.

Наразі Волинь посідає 3-є місце у турнірній таблиці, поступаючись чинному лідеру ФК "Дніпро-1" 2-ма очками.

Наступний поєдинок "Волинь" зіграє вдома на стадіоні "Авангард" проти Прикарпаття. Матч відбудеться 1 жовтня, початок о 19:00.

Додамо, що 26 вересня "Волинь" зустрінеться з "Дніпром-1" у 1/16 Кубка України. Матч прийме "Дніпро-Арена". Початок о 18:00.

"Інгулець" – "Волинь" – 1:1

Голи: Акименко, 87 – Кожанов, 35 (пенальті)

Вилучення: Синьогуб, 89 (2-га жовта картка) – нема

Стартові склади команд:

Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 4. Болденков, 5. Горопевшек, 93. Цюпа, 44. Неплях, 95. Курко, 8. Хагназарі, 10. Яковлєв, 29. Кожанов, 89. Козьбан

Запасні: 1. Воробей, 23. Кравченко, 32. Петько, 7. Герасимюк, 19. Зінкевич, 20. Карпенко, 11. Коробка, 47. Когут

Тренер: Андрій Тлумак

Інгулець (Петрове): 33. Ганєв, 4. Солдат, 5. Запорожець, 8. Клименко, 9. Мішуренко, 10. Піднебенной, 21. Акименко, 23. Кучеренко, 55. Ковальов, 80. Лупашко (к), 89. Синьогуб

Запасні: 1. Ситников, 3. Гончаренко, 11. Елла, 13. Коваленко, 15. Кобуладзе, 16. Новотрясов, 17. Передистий, 20. Арт.Козлов, 25. Козак, 49. Січінава, 77. Гоменко, 95. Коцюмака