Водій товариства з обмеженою відповідальністю на замовлення низки київських фірм здійснював міжнародне перевезення консолідованого вантажу в режимі імпорт.

Читайте також: Через "Ягодин" контрабандою провозили більше півмільйона гривень

У пункті пропуску Ягодин він подав супровідні документи загалом за 14-ма деклараціями на товари дрібної розфасовки, які вщент заповнили сідловий тягач "Scania", інформують у Волинській митниці ДФС.

Під час митного огляду, крім офіційно заявленого товару, інспектори управління протидії митним правопорушенням також виявили 86 кг "зайвого" зволожуючого лосьйону для тіла дитини у кількості 1260 шт по 50 мл кожна. Водій визнав, що цей товар належить йому особисто, а письмової декларації він не заповнював, сподіваючись, що у загальній масі товару знайти зайвих 10 картонних коробок буде дуже складно.

Читайте також: Через "Ягодин" намагались провезти контрабанду наркотиків

На часі партію лосьйону вартістю 196560 грн вилучено до прийняття судом рішення про притягнення громадянина до адміністративної відповідальності. Санкція статті 472 Митного Кодексу України передбачає його конфіскацію. А крім того – штраф, у розмірі 100 відсотків вартості "зайвого" вантажу, тобто майже 200 тисяч гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter