Волинський нардеп Степан Івахів задекларував найбільше хутряних виробів з усіх депутатів Верховної Ради – 8 шуб.

Читайте також: Степан Івахів увійшов до рейтингу "100 найбагатших людей України"

Народні депутати задекларували 84 шуби. Про це свідчать дані декларацій нардепів. Згідно з законом, депутати декларують цінне майно, вартість якого більше 100 прожиткових мінімумів. Відповідно в деклараціях зазначені лише ті шуби, вартість яких більше 150 000 грн, повідомляє рух "Чесно".

Щоби пошити одну шубу з шиншил, треба забити до 170 звірят. Для того, щоб виготовити хутряний виріб з норки, треба вбити понад півсотні тварин. Найбільше натуральне хутро полюбляють нардепи фракції "Відродження" і групи "Волі народу".

Друге місце розділили співголова депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутиннік, обраний на Харківщині, та представник фракції БПП Максим Єфімов, якого обрали на Донеччині.

Читайте також: Волинський нардеп і олігарх Івахів вразив декларацією з шаленими статками

Івахів і Хомутиннік не зазначили, з хутра яких тварин зроблені їхні шуби. Однак Максим Єфімов вказав, що у нього 4 шуби марки Rindi (один зі світових лідерів на ринку хутра з Тоскани) – дві з чорної норки, одна з білої і одна шуба з соболя. Також народний депутат має шуби з шиншили, рисі та соболя інших марок.

Щодо інших брендів, Володимир Бандуров (Воля народу) і Олексій Білий (Опоблок) мають по шубі Fendi, дві Valentino – знову у Бандурова, дві Nafa Mink у Олени Колганової (Народний фронт).

Шуби з шиншили задекларували народні депутати Олександр Герега (позафракційний), Артур Палатний(БПП), Олександр Пресман (Відродження).

Норкові хутряні вироби мають представники БПП Марія Матіос, Богдан ДубневичАртур Палатний, Михайло Добкін (Опоблок), Володимир Мисик (Відродження) та два представники "Волі народу" - Геннадій Бобов і Станіслав Березкін.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter