Чоловік за фальшиві 350 євро придбав в "Українській національній лотереї" електронні лотерейні білети – за цей злочин він отримав 1 рік умовного покарання.

Читайте також: Волинську чиновницю покарали за хабар

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 5 червня, передає Інформаційне агенство "Волинські новини".

Як вдалося встановити під час судового засідання, 8 січня 2018 року, перебуваючи поблизу нічного клубу "Кіно", що на вул. Театральній, 18 в Ковелі, випадково побачивши в чоловіка купюри номіналом 50 євро, дізнавшись від останнього про те, що вони підроблені, попросив їх для себе, не повідомляючи з якою саме метою.

Згодом в ніч на 9 січня 2018 року обвинувачений, перебуваючи в приміщенні підприємства з 100% іноземними інвестиціями "Українська національна лотерея", що на вул. Грушевського, 1 в м. Ковелі, переконав касира цього закладу дати йому можливість придбати лотереї за іноземну валюту, яку можна буде вранці обміняти в банківській установі, передавши останній для купівлі електронних білетів підроблену іноземну валюту у виді банкнот, як засіб платежу, тим самим їх збув, чим заподіяв потерпілій майнову шкоду 11 тисяч 890 гривень. Зокрема, при виготовленні семи банкнот номіналом 50 євро використовувався плоский друк з растровим ефектом.

Читайте також: Волинянин бив та знущався з власної дружини та батька

Обвинувачений повністю визнав свою вину та не оспорював фактичних обставин злочину.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, одна на підставі статті 75 КК України звільнив від призначеного покарання, якщо протягом 1 року він не вчинить нового злочину.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter