19 липня в Луцьку на стадіоні "Авангард" пройшли змагання другого дня чемпіонату України з легкої атлетики.

У цей день були розіграні 14 комплектів нагород, передає Xsport.

У секторі метання спису серед жінок перемогу здобула киянка Катерина Дерун, яка показала результат 57.09 м, що став для неї найкращим в поточному сезоні.

У чоловіків у цій же дисципліні переміг представник Запоріжжя Юрій Кушнірук, який жбурнув снаряд на 80.55 м і випередив найближчого переслідувача –  представника Луцька Дмитра Шеремета – більш ніж на 3 метри.

Ще одна медаль в "копілку" Волині прийшла з найважчих бігових дистанцій – 800–метрівці – у другий день чемпіонату медалі також розіграли і чоловіки, і жінки.

Волинянин Євген Гуцол виграв чоловічий забіг з результатом 1: 51.48 хв, а у жінок очікувано перемогла Наталія Прищепа, випередивши найближчу суперницю майже на 4 секунди.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter